• Променете Вашата Валута

Разширено търсене
Допълнителни опции
Намерихме 0 резултата. разгледай резултатите

Едноетажна къща, с. Момино

85 000 лв.
с. Момино, с.Момино
ИЗГОДЕН
ТОП оферта

Преглед

  • 5 Стаи
  • 160 m2
  • 1,530 m2

Описание

ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЕДНОЕТАЖНА КЪЩА, В ЕДНО ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ СЕЛА ОКОЛО  ГР.ТЪРГОВИЩЕ, С. МОМИНО

Продава се едноетажна тухлена къща, разположена в село Момино. Жилищната площ е около 160 кв.м, като към имота принадлежат и допълнителни селскостопански постройки с площ от приблизително 95 кв.м. Дворното място е с площ 1530 кв.м и предлага възможност за обособяване на градина, двор за отдих или стопански дейности.

Къщата е с пристройка, която разполага с:

  • Коридор
  • Една спалня
  • Общо помещение

Основната сграда включва:

  • Коридор
  • Три спални
  • Предверие
  • Изба

Разпределението на помещенията осигурява функционалност и удобство, като имотът дава добра основа за модернизация според предпочитанията на новите собственици.

Този дом съчетава просторен двор, практични постройки и стабилна жилищна сграда, което го прави подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционен имот.

Цена: 85 000лв;

Агенция за недвижими имоти ААТАР съдейства и посредничи при отпускане на потребителски и ипотечен кредит при най-добри условия за клиента.
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на ново закупеният имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
Тел. за контакт: 0879 445 447
Офис: гр. Търговище бул. “Васил Левски“1 /Бившето Кино
/

Адрес: с. Момино
Град:
Страна: България

Property Id: 27563
Цена: 85 000 лв.
РЗП: 160 m2
площ парцел: 1,530 m2
Стаи: 5
Спални: 4
Състояние: добро
етаж: 1
маза: да
Изолация: не
състояние на покрива: добро
Строителство: тухла
гараж: без

Външни удобства
Градина
Други особености
Обзаведен
Допълнителни особености
Вода
Регулация
Ток

435.81 лв.
на месец
  • Главница и лихва
  • Годишен данък
  • такса поддръжка/обслужване на имота/
329.56 лв.

Ивайло Бонев

брокер на недвижими имоти

Пишете ми:

*Личните съобщения е възможно да бъдат прегледани и от други агенти.

Подобни имоти

Продава
ТОП оферта

Двуетажна къща, с. Момино

410 700 лв. /210 000 евро
ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ЕЛЕГАНТНА КЪЩА С ХАРАКТЕР И ПАНОРАМА, В ЕДНО ...
3 3 180 m2details

Ивайло Бонев

брокер на недвижими имоти

Пишете ми:

*Личните съобщения е възможно да бъдат прегледани и от други агенти.

Сравни Имотите

Ивайло Бонев